Pasaulio čempionatas: jaunosios Lietuvos dviratininkės – ketvirtame dešimtuke

Bergene (Norvegija) vykstančio jubiliejinio, 90-ojo, pasaulio dviračių plento čempionato jaunių merginų pavienio starto lenktynėse pirmadienį Lietuvos atstovės Justė Juškevičiūtė ir Regina Stegvilaitė užėmė atitinkamai 33-ią ir 40-ą vietas.

Aukso medalį iškovojo Europos čempionė italė Elena Pirrone. Ji 16,1 km distanciją įveikė per 23 min. 19,72 sek. (vid. greitis – 41,408 km/h). Sidabro medalis atiteko kitai italei Alessia Vigilia (+6,38 sek.), o bronzos – Australijos atstovei Madeleine Fasnacht (+42,32 sek.). Beje, E. Pirrone startavo paskutinė, o A. Vigilia – pirma.

Aštunta startavusi 17-metė J. Juškevičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 56,50 sek., o 32-a startavusi 18-metė R. Stegvilaitė – 3 min. 39,15 sek.

Lenktynėse dalyvavo 47 dviratininkės iš 29 šalių.

REZULTATAI

Pasaulio čempionate dalyvauja 11 Lietuvos sportininkų. Antradienį 12.35 – 14.15 val. (Lietuvos laiku) vyks jaunių vaikinų pavienio starto lenktynės (21,1 km). Jose dalyvaus Kęstutis Vaitaitis ir Romas Zubrickas. 16.35 – 18.15 val. rengiamos moterų pavienio starto lenktynės (21,1 km). Jose Lietuvai atstovaus Justina Jovaišytė ir Daiva Tušlaitė.