Rasa Leleivytė „Ladies Tour of Estonia“ lenktynėse – penkta

Estijos mieste Tartu pirmą kartą surengtose Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) II kategorijos moterų plento lenktynėse „Ladies Tour of Estonia“ Rasa Leleivytė („Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“) šeštadienį iškovojo penktą vietą. Už tai jai atiteko 15 pasaulio reitingo taškų.

Rasa Leleivytė (d).

Nugalėjo lenkė Agnieszka Skalniak-Sojka. Ji 104,2 km nuvažiavo per 2 val. 41 min. 49 sek. (vid. greitis – 38,636 km/h). 2-10 vietas užėmusios dviratininkės nuo jos atsiliko 1 min. 2 sek. Baltijos ir Lietuvos čempionė Inga Češulienė („Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“, +1.08) finišavo 12-a.

„Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“ komanda.

Šiose lenktynėse dalyvavo ir Lietuvos rinktinė: Akvilė Gedraitytė (+3.12) užėmė 28-ą, Auksė Strainytė (+3.13) – 32-ą, Kotryna Strakšytė (+3.13) – 34-ą, o Rasa Pocytė nefinišavo.

Lietuvos rinktinė.

Lenktynėse, kurių prizų fondą sudarė beveik 2 tūkst. eurų, dalyvavo 70 dviratininkių, o finišą pasiekė 56.