Romas Zubrickas daugiadienėse lenktynėse Slovakijoje ir Čekijoje – ketvirtas

Slovakijoje ir Čekijoje vykusiose 54-osiose jaunių ir jaunučių daugiadienėse dviračių lenktynėse „Medzinarodne dni cyklistiky“ Lietuvos rinktinės narys Romas Zubrickas liko per žingsnelį nuo prizininkų pakylos – 17-metis klaipėdietis užėmė ketvirtą vietą. Lietuvos jaunių čempionas prieš paskutinį etapą bendroje įskaitoje buvo septintas.

Lenktynes laimėjo slovakas Matuš Štoček. R. Zubrickas nuo jo atsiliko 55 sek. Antrą vietą užėmė slovakas Matej Blaško (+10 sek.), o trečią – čekas Vojtech Sedlaček (+36 sek.).

Į dešimtuką pateko dar vienas Lietuvos rinktinės narys – Ignas Mikalajūnas (+1.51). Jis užėmė devintą vietą.

Lenktynėse dalyvavo ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komanda. Iš jos narių aukščiausią vietą – 17-ą – užėmė Rokas Kmieliauskas (+5.04).

Kęstutis Vaitaitis (Lietuvos rinktinė; +6.45) užėmė 22-ą, Aristidas Kelmelis („Gaja“; +8.11) – 28-ą, o Denas Masiulis (Lietuvos rinktinė; +9.47) – 32-ą vietas. Lenktynėse dar dalyvavo Mantas Januškevičius, Rokas Gelžinis (abu – Lietuvos rinktinė), Laurynas Kuras, Karolis Galeckas, Lukas Šuvalskis ir Matas Antanavičius (visi keturi – „Gaja“).

Iš 116 startavusių dviratininkų finišavo 90.

Pirmame etape 8-ą vietą užėmė R. Zubrickas, 12-ą – I. Mikalajūnas, 18-ą – R. Kmieliauskas. Antrame etape R. Zubrickas buvo ketvirtas, I. Mikalajūnas – 7-as, K. Vaitaitis – 13-as, D. Masiulis – 16-as, A. Kelmelis – 17-as, R. Kmieliauskas – 20-as. Trečiame etape M. Januškevičius užėmė 7-ą, o R. Zubrickas – 11-ą vietas. Ketvirtame etape R. Zubrickas finišavo ketvirtas, o I. Mikalajūnas – 10-as.