Šalies porinių lenktynių čempionato auksas iškeliavo į šešis miestus

Žeimiuose (Jonavos raj.) surengtame Lietuvos dviračių sporto porinių lenktynių čempionate dalyvavo beveik 100 dviratininkų. Pavienio starto lenktynėse aukso medalius iškovojo šešių miestų – Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šilalės ir Vilniaus sportininkai. Penkis aukso medalius iš 14 išsivežė Panevėžio dviratininkės, treniruojamos Vytauto Indreliūno, Vitalijos Breivienės, Antano Jakimavičiaus ir Solveigos Baleišytės.

20 km moterų lenktynes laimėjo Lietuvos treko rinktinės narės Olivija Baleišytė ir Kristina Kazlauskaitė (abi – Panevėžio „El-Eko Sport“ – PKKSC), 20 km jaunių (17-18 metų) merginų lenktynėse triumfavo Akvilė Gedraitytė ir Paulina Patinskaitė (abi – PKKSC – „Fortūna“ – PRSSG), 15 km jaunučių (15-16 metų) merginų lenktynėse auksą iškovojo Gabija Ališauskaitė (Vilniaus miesto SC) ir Karolina Motejūnaitė (PKKSC – „Fortūna“ – PRSSG), o 10 km mergaičių (13-14 metų) lenktynes laimėjo Skaistė Mikašauskaitė (Šilalės SM – „Kvėdarna“) ir Deimantė Šarkaitė (Marijampolės SC „Sūduva“).

20 km jaunių vaikinų lenktynėse pirmą vietą iškovojo Aristidas Kelmelis ir Laurynas Kuras (abu – Kauno SM „Gaja“), 15 km jaunučių lenktynėse greičiausi buvo Rokas Dirmantas (Klaipėdos „Viesulo“ SC – „Pajūris“) ir Rokas Adomaitis („Viesulo“ SC – „Klaipėda“), o 10 km berniukų lenktynėse aukso medalius pelnė Kristupas Mikutis (Šilalės SM – „Kvėdarna) ir Martynas Palubinskas (SC „Sūduva“).