Šarūnas Pacevičius UCI varžybose Lenkijoje – 8-as, o Justinas Pavlovas – 11-as

Šeštadienį, balandžio 20-ąją, Lenkijoje surengtų 21-ųjų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso varžybų „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) ir pirmajame Lenkijos taurės varžybų etape Šarūnas Pacevičius (Lietuvos rinktinė) elito grupėje iškovojo 8-ą vietą.

Nugalėjo Lenkijos čempionas Krzysztof Lukasik. Jis 7 ratus po 4 km (28 km) įveikė per 1 val. 17 min. 32 sek. (vid. greitis – 21,6 km/h). Š. Pacevičius nuo jo atsiliko 3 min. 38 sek. Justinas Biekša (Lietuvos rinktinė, +9.33) klasifikuotas 19-as, o Tadas Baranauskas (Lietuvos rinktinė) nefinišavo. J. Biekša jaunimo (iki 23 m.) grupėje tarp 25 dviratininkų buvo 11-as. Iš viso lenktynėse dalyvavo 44 dviratininkai.

Jaunių lenktynėse Justinas Pavlovas (DSK „Minu“), pranokęs 37 varžovus, užėmė 11-ą vietą.

Nugalėjo lenkas Maciej Jaroslawski. Jis 5 ratus po 4 km (20 km) įveikė per 56 min. 46 sek. (vid. greitis – 21,1 km/h). J. Pavlovas nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 12 sek. Justinas tarp 2007 m. gimusių dviratininkų buvo 4-as. Eimantas Gaiduk (Lietuvos rinktinė, +14.55) užėmė 29-ą, o Mindaugas Kavaliauskas (DSK „Minu“, atsiliko ratu) – 38-ą vietas.