Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

UCI pratęsė varžybų sustabdymą, nukeliami ir nacionaliniai čempionatai

Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso pandemijos pratęsė į savo kalendorių įtrauktų dviračių plento varžybų sustabdymą dar mėnesiui – iki liepos 1 dienos, o UCI „WorldTour“ lenktynės stabdomos iki rugpjūčio 1-osios. Nacionalinių federacijų organizuojami nacionaliniai čempionatai turės vykti rugpjūčio 22-23 dienomis. Taip trečiadienį nuspręsta UCI, varžybų organizatorių, komandų ir dviratininkų organizacijų atstovų vaizdo konferencijoje. 

Foto: Tomas Gaubys

„Tour de France“ lenktynės nukeltos ir jos turėtų vykti rugpjūčio 29 – rugsėjo 20 dienomis.

Pasaulio plento čempionatas Eglyje ir Martinji (Šveicarija) vyks rugsėjo 20-27 dienomis, kaip ir buvo numatyta. Pasaulio pirmenybių programa nesikeis.

Po pasaulio čempionato vyks „Giro d’Italia“ ir „Vuelta a Espana“.

Nacionalinių federacijų organizuojami nacionaliniai čempionatai vyks rugpjūčio 22-23 dienomis.

Europos jaunių, jaunimo ir elito čempionatasTrente (Italija) vyks rugsėjo 9-13 dienomis, kaip ir buvo numatyta.

Labiausiai pestižinės vienadienės lenktynės „Milanas – San Remas (Italija), „Tour des Flandres“ (Belgija), „Paryžius – Rubė“ (Prancūzija), „Liežas – Bastonė – Liežas“ (Belgija) ir „Il Lombardia“ (Italija) bus surengtos šiemet. Datos dar nepatvirtintos. 

Bus bandoma perkelti kiek įmanoma daugiau UCI lenktynių ir ypač „WorldTour“ serijos varžybų.

UCI stengiasi, kad vėliausiai gegužės 15 dieną, būtų paskelbtas naujas 2020 metų visų dviračių sporto disciplinų varžybų kalendorius. Jis išliks priklausomas nuo situacijos pasaulyje.

Informaciją parengė Tomas Gaubys