Vilkijoje surengtos Baltijos dviračių plento taurės varžybos

Vilkijoje (Kauno r.) vykusiose Baltijos dviračių plento taurės varžybose dalyvavo per 100 dviratininkų iš Belgijos, Latvijos ir Lietuvos. Pirmąją varžybų dieną paaiškėjo septynių, o antrąją – aštuonių grupių prizininkai. Šešias pirmąsias vietas iškovojo Šilalės SM ir DSK „Kvėdarna“ atstovai, vadovaujami trenerio Kęstučio Česaičio. Po dvi pergales šventė Orinta Kiseliūnaitė (Panevėžio DSK „Fortūna“), Titas Laurinavičius (Kauno SM „Gaja“) ir Skaistė Mikašauskaitė (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“).

Pirmąją varžybų dieną asmeninių lenktynių laikui nugalėtojais tapo: Augustė Audinytė (mergaitės, Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“), Arnas Biriukas (berniukai, Vilkaviškio SM/DSK „Aira“), Orinta Kiseliūnaitė (jaunutės, Panevėžio DSK „Fortūna“), Titas Laurinavičius (jaunučiai, Kauno SM „Gaja“) ir Skaistė Mikašauskaitė (jaunės, Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“). Grupinėse lenktynėse nugalėjo Kristupas Mikutis (jauniai, Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“) ir Olegas Ivanovas (jaunimas/vyrai, Kauno SM „Gaja“). Pastarasis 96 km jaunių, jaunimo ir vyrų grupinėse lenktynėse finišavo pirmas (vid. greitis – 38,7 km/h), Artūras Kazakevičius („Kaunas Cycling Team“) – antras, o K. Mikutis – trečias.

Antrąją varžybų dieną vyko tik grupinės lenktynės. Nugalėtojais tapo: Mažvydas Ežerskis (berniukai U-12, Sostinės SC/DSK „Vitus“), Augustė Mikutytė (mergaitės, Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“), Paulius Pučinskas (berniukai, Klaipėdos „Viesulo“ SC), Orinta Kiseliūnaitė (jaunutės, Panevėžio DSK „Fortūna“), Titas Laurinavičius (jaunučiai, Kauno SM „Gaja“), Skaistė Mikašauskaitė (jaunės, Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“), Jomantas Venckus (jauniai, Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“) ir Darijus Džervus (jaunimas/vyrai, „Voltas Cycling Team“).

Treneris Gintautas Volungevičius, Olegas Ivanovas, Darijus Džervus, Marius Ratkevičius ir Vilkijos seniūnas Paulius Amanaitis su sūnumi.

Beje, jaunių grupės nugalėtoju tapęs J. Venckus jaunių, jaunimo ir vyrų lenktynėse (87 km) finišo liniją kirto pirmas (vid. greitis – 41,4 km/h). Antras finišavo D. Džervus (+34 sek.), o trečias – K. Mikutis (+1 min. 25 sek.).

Varžybas surengė Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su Kauno rajono savivaldybe ir Vilkijos seniūnija.