Vilma Rimšaitė varžybose JAV – penkta

Lietuvos dviratininkė Vilma Rimšaitė („Rift – Tangent“) šiais metais vykusiose mažųjų dviračių kroso (BMX) varžybose „Tangent Pro-Am“, kurias sudarė aštuoni etapai ir finalas, moterų elito grupėje užėmė penktą vietą (66 tšk.).

Varžybų organizatorių nuotr.

Nugalėjo amerikietė Brooke Crain (104 tšk.), kuri Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse buvo ketvirta. Antrą vietą iškovojo amerikietė Ashley Verhagen (93 tšk.), trečią – australė Rachel Jones (83 tšk.), o ketvirtą – amerikietė Rachel Mydock (81 tšk.). Įskaityti keturi geriausi kiekvienos dviratininkės rezultatai. Klasifikuotos 55 sportininkės. V. Rimšaitė dalyvavo keturiuose etapuose ir finale.

Finale nugalėjo 26-ą vietą pasaulio reitinge užimanti australė Lauren Reynolds, o V. Rimšaitė buvo aštunta.