Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilniuje – dviračių kroso sezono pradžia

Sekmadienį, rugsėjo 10 d., Lietuvoje prasideda dviračių kroso sezonas – 12.00 val., Vilniuje, Šeškinėje, šalia „CircleK“ degalinės ir „McDonald‘s“ restorano, bus duotas startas pirmojo „Velo CX“ varžybų etapo dalyviams.

Penki „Velo CX“ etapai, vyksiantys rugsėjo 10 ir 23, spalio 8 ir 22 bei lapkričio 4 dienomis, sportininkams ir žiūrovams žada įvairiausio pobūdžio iššūkius ir puikią atmosferą. Sportininkai susidurs su netikėtumais ir kliūtimis – laukia smėlis, purvas, šlapios teritorijos. Visa tai suteiks lenktynininkams galimybę parodyti savo meistriškumą, ištvermę, psichologinę tvirtybę.

Elito grupės sportininkai varžysis dėl dviračių prekių parduotuvės „Velloccino“ įsteigto 1000 eurų piniginio prizo, skirto bendrosios įskaitos nugalėtojui. Šis prizas atspindės ne tik laimėtojo nuolatines pastangas ir pasirengimą, bet ir profesionalumą, drąsą bei stiprybę.

Tačiau ne tik sportininkai yra šių varžybų herojai. „Velo CX“ serijos varžybos neatsiejamos nuo žiūrovų, kurie stebi, skatina bei palaiko lenktynininkus varžybų metu. Stebinčiųjų dėmesys sukuria ypatingą ryšį tarp besivaržančiųjų ir žiūrovų, kuris didina greičio ir emocinės įtampos jausmą.

Adrenalino ir nuotykių kupinos dviračių kroso „Velo CX“ varžybos – tai tikra sporto šventė visai šeimai, suteikianti galimybę pamatyti iš arti nepaprastą CX pasaulį. Tai – puiki galimybė pažvelgti, kaip sportininkai įveikia iššūkius ir kovoja dėl prizo, taip pat pajusti bendrą šventės dvasią kartu su kitais CX entuziastais. Šis žiūrovus įtraukiantis sportas palieka neišdildomą įspūdį ir skatina dalyvauti kiekviename „Velo CX“ etape.

Daugiau informacijos čia: https://www.facebook.com/velo.cx

Parengta pagal „Velo CX“ organizatorių pranešimą.