Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilniuje – „Dviratynių“ uždarymas

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) mažuosius vilniečius ir jų tėvelius kviečia į paskutinįjį, šeštąjį, šeimų dviračių sezono atidarymo renginį „Dviratynes“. Jis vyks ketvirtadienį, birželio 15-ąją, 18.30 val., Vilniuje, prie Vingio parko estrados. Renginio ambasadorė – dukart pasaulio, triskart Europos dviračių treko čempionė, penkerių olimpinių žaidynių dalyvė Simona Krupeckaitė.

„Dviratynės“ – visai šeimai skirtas renginys, prisidedantis prie jaunųjų eismo dalyvių ugdymo. Atvykusieji į renginį papildys savo žinių bagažą ir patirs smagių įspūdžių, o namo grįš su medaliais ir prizais.

„Didėjančios eismo apimtys, kai viename kelyje susitinka dviratininkai, paspirtukininkai, pėstieji ir automobilių vairuotojai, neretai kelia nemenkų iššūkių, ypač jauniesiems dviratininkams ir jų tėveliams. Saugaus važiavimo ir dviračio valdymo įgūdžius vaikams būtina ugdyti nuo mažumės, o tinkamai pasiruošti naujam sezonui ir prisiminti taisykles – būtina, – sako LDSF generalinis sekretorius Arnoldas Valiauga. – Kviečiame jaunuosius dviratininkus kartu su tėveliais dalyvauti „Dviratynėse“ ir gauti daug vertingos informacijos, patarimų bei smagiai praleisti laiką.“

Kartu su pagrindine projekto partnere – riešutų ir džiovintų vaisių tiekėja UAB „Arimex“ vilniečiams parengta turininga programa: vyks nemokamos dviračių pamokėlės vaikams su profesionaliais dviračių treneriais – vaikai galės pasimokyti, kaip važiuoti saugiai, valdyti dviratį ir aplenkti kliūtis, dviračių profesionalai suteiks vertingų patarimų – nuo tinkamo dviračio pasirinkimo iki teisingo apsaugos priemonių dėvėjimo, Lietuvos policijos pareigūnai renginyje dalinsis svarbiausiomis žiniomis, kaip važiuoti saugiai ir kokių taisyklių nepamiršti dviračių takuose ir kelyje, o elektroninės daiktų žymėjimo sistemos atstovai žymės dviračius, siekiant sumažinti jų vagystės tikimybę. Jaunųjų dviratininkų laukia ir BMX Freestyle trenerių pamokos bei triukai.

LDSF kartu su ARIMEX dviračių sezono atidarymo renginių maratoną pradėjo gegužės 4 d. Vilniuje. Vėliau „Dviratynės“ vyko Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje ir Kaune. Penkiuose renginiuose apsilankė daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių. Važiavimo dviračiu įgūdžius ugdyti padėjo žymūs šalies dviratininkai – S. Krupeckaitė, Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė, Ramūnas Navardauskas, Ignatas Konovalovas, Deividas Budkovas, treneriai – Vaida Bronickienė, Ineta Baltramiejūnaitė, Vilma Baltramaitė, Donatas Šertvytis.

LDSF informacija

Foto: Tomas Gaubys