Vytautas Šatas ir Rugilė Stankutė – Europos BMX taurės etapo prizininkai

Europos BMX lenktynių taurės varžybų 6-ajame etape Benatkuose prie Jizeros (Čekija) sekmadienį 14-mečių vaikinų grupėje (53 dalyviai iš 17 šalių) Vytautas Šatas (titulinėje nuotraukoje) iškovojo 2-ą vietą, o 10-mečių mergaičių grupėje (11 dalyvių) Rugilė Stankutė buvo 3-ia. Abu dviratininkai atstovauja Šiaulių sporto centrui „Dubysa“ ir BMX akademijai.

Rugilė Stankutė (3 vieta).

V. Šatas pirmajame kvalifikacijos važiavime buvo 5-as, o antrajame ir trečiajame – 1-as. Vytautas ketvirtfinalio važiafime finišavo 2-as, laimėjo pusfinalio važiavimą, o finale į priekį praleido tik šveicarą Jules Kasper. Trečias finišavo latvis Ralfs Ratnieks.

15-16 m. merginų grupėje (28 dalyvės) Aja Mikulevič (Šiaulių sporto gimnazija) užėmė 18-ą vietą.

Jaunimo (U-23) vaikinų grupėje (46 dalyviai) Augustas Baškys (Šiaulių SC „Dubysa“/BMX akademija) užėmė 19-ą vietą. Augustas ketvirtfinalio važiavime liko 5-as ir nepateko į pusfinalį.

13-mečių berniukų grupėje (60 dalyvių) Jaunius Čepulėnas (Šiaulių SC „Dubysa“/BMX akademija) užėmė 35-ą vietą, o 12-mečių berniukų grupėje (60 dalyvių) Tautvydas Stankus (Šiaulių SC „Dubysa“/BMX akademija) klasifikuotas 41-as.

Šių varžybų 5-ajame etape šeštadienį R. Stankutė užėmė 4-ą, V. Šatas – 6-ą, o A. Baškys – 7-ą vietas.